pielęgnacja
  • zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające
  • depilacja woskiem
  • masaż relakasyjny
więcej
uroda, makijaż, maniciure
  • makijaż
  • manicure, pedicure
  • henna
więcej
Vouczer na usługi kosmetyczne prezent

Zamów voucher na dowolne usługi kosmetyczne dla bliskiej Ci osoby.

zamów
kosmetyczka mobilna - pierwsza wizyta

Mobilna kosmetyczka

Zajmuję się kompleksowymi zabiegami na twarz i ciało. Świetnie odnajduję się w stylizacji paznokci oraz upiększaniu okolic oczu.

darmowy dojazd

Bezpłatny dojazd

Nasz mobilny salon kosmetyczny dojedzie do Ciebie bezpłatnie na terenie Radomia

Mobilny salon kosmetyczny powstał z myślą o klientach zapracowanych, którym w pędzie dnia codziennego brakuje czasu na wizytę w stacjonarnym salonie kosmetycznym. Jest to także idealne rozwiązanie dla młodych matek, nie mających z kim zostawić swoich pociech, oraz dla wszystkich osób, dla których wyjście z domu jest kłopotliwe i uciążliwe.

Kim jestem?

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z doświadczeniem. Odbyłam szereg szkoleń i uczestniczyłam w wielu pokazach firm kosmetycznych. Na bieżąco czytam prasę branżową oraz biorę udział w targach kosmetycznych. Świadczę usługi kosmetyczne w domu Klienta na terenie Radomia i okolic. Pragnę zapewnić wszystkim klientkom chwile relaksu i odprężenia, aby z pomocą moich umiejętności wydobyć blask i piękno bez konieczności wychodzenia z domowego zacisza.

Zakres usług

Zakres moich usług obejmuje profesjonalny makijaż oraz kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i preparatów kosmetycznych. Przebieg zabiegów kosmetycznych, jak również ich efektywność niczym nie ustępuje zabiegom przeprowadzanym w renomowanych salonach. Różnica polega tylko na tym, że to ja dojeżdżam na wskazany adres, a Państwo macie więcej czasu dla siebie.

Bezpieczeństwo i higiena

Dysponuję wysokiej jakości sprzętem kosmetycznym, a do zabiegów używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków. Z wielką odpowiedzialnością traktuję każdy zabieg oraz dbam o wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny.

Zwracam szczególną uwagę na czystość oraz sterylność sprzętu i narzędzi używanych do zabiegów, które po każdym użyciu są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane z uwzględnieniem stosowanych do tego celu środków.

Zapraszam do skorzystanie z kuszącej oferty BeautyBox. Postaram się abyście poczuły się piękne i wyjątkowe. Oferuję szeroką gamę zabiegów upiększających.


zobacz pełną ofertę

Zadźwoń
i umów się na spotkanie

Monika Przydatek
tel. 609 731 866